PW Kullar
Adam Majkut

Czerpiemy z wieloletniego doświadczenia w budowie domów oraz osiedli i wciąż się rozwijamy, kierując się rzetelnością, terminowością i bezpieczeństwem. Z największą starannością nadzorujemy cały proces inwestycji: od zakupu gruntu, przez projektowanie i realizację, po zagospodarowanie terenu.

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i dbamy nie tylko o budowanie domów, ale także o tworzenie przyjemnego otoczenia, aranżując zieleń, przestrzenie wspólne i starannie dobierając najwyższej jakości detale i wykończenie wnętrz. Bierzemy pod uwagę potrzeby każdego klienta i nie akceptujemy rozwiązań na skróty. Naszym celem jest rozwój lokalnego rynku mieszkaniowego i dostarczanie funkcjonalnych, dobrze zaprojektowanych mieszkań za rozsądną cenę..

Budujemy zaufanie

Okazujemy sobie nawzajem zaufanie i szacunek oraz staramy się pomagać, gdy sytuacja tego wymaga. Szanujemy lokalną społeczność i wspieramy walkę służb publicznych z epidemią. W 2020 roku,szybko reagując na sytuację, Pan Adam Majkut – PW Kullar przekazał kwotę 250 000 złotych na walkę z koronawirusem (na stowarzyszenia i lokalne fundacje w miastach w których prowadzimy inwestycje m.in. po 50 000 zł na lokalne fundacje i stowarzyszenia wspierające regionalne szpitale w Zamościu, oraz 50 000 zł na Stowarzyszenie Nowe Miasto w Tomaszowie Lubelskim ). To kolejna pula pomocy z ponad 500 000 zł, którą przekazaliśmy w ostatnich latach na różne instytucje, wspierające lokalne więzi i pomoc w najbliższej okolicy.

Staramy się wspierać naszych klientów w odnoszeniu sukcesów w procesie pozyskiwania nowych domów, rozumiejąc ich potrzeby i wyzwania przed jakimi stają. Wierzymy, że możemy pomóc przemieniać Państwa wizje w rzeczywistość.